Final
1.126Daniil Ternovik / Sindija GrantaLesto Liepaja, Latvia
2.123Valerii Shylo / Smilte KozlovskyteRatuto Vilnius, Lithuania
3.129Kaapo Tusa / Madeleine TigerstedtTeam HSDS Helsinki, Finland
4.112Stefan Kagadi / Adriana JohansonLumets Helsinki, Finland
5.134Mateusz Stawowy / Sara SilvaElita Kraków, Poland
6.109Nikita Haruns / Anastasija PrikulTanssiklubi Master Helsinki, Finland
7.136Hardi Vahtra / Karina KarklinaDzinatrs Riga, Latvia
3. Round
8.135Aivaras Kuoga / Eliza AbdellaouiSūkurys Kaunas, Lithuania
9.104Arnas Endriulaitis / Anastasija PavšukovaKaspinas-Vijūnas Kaunas-Vilnius, Lithuania
10.103Ron Dobrjanski-Piirsalu / Mira Kathrine RødbroJDS Aarhus, Denmark
11.113Aleksander Tuudor Kappet / Elenor KurisooLaguun Dance Club Tallinn, Estonia
12.115Augustas Lopeta / Gabija GumbryteMJ sportinių šokių akademija Vilnius, Lithuania
2. Round
13.105Ole-Gunnar Eriksen / Adele RiegerElvebyen sportsdanseklubb Drammen, Norway
14.106Raigardas Gedvilas / Patricija ViciuteMJ Dance Sport Academy Vilnius, Lithuania
15.-16.116Mikke Luttinen / Miina JauhiainenDanceline Tampere, Finland
15.-16.121Elias Saastamoinen / Emmiina AlimattilaLa' Team Kaarina, Finland
17.111Matas Joffe / Adrijana KatinaiteRatuto Vilnius, Lithuania
18.118Eetu Niittymäki / Inka HaatajaTeam HSDS Helsinki, Finland
19.-20.102Kasper Hildebrand Arnø / Embla Teien IgelstadElvebyen Sportsdanseklubb Drammen, Norway
19.-20.133Emils Timaks / Alita ZinovatnaEstetika Riga, Latvia
21.131Arseni Vorobyev / Kelly RudenkoLumets Helsinki, Finland
22.-23.75Max Nobst / Lena MeleTanz-und Turnierclub, München, Germany
22.-23.127Lauritz Blichfeldt Thoresen / Pola OstrowskaLillestrøm Sportsdanseklubb Lillestrøm, Norway
24.132Aleksi Ahola / Fay AntikainenTanssidans Kirkkonummi, Finland
1. Round
25.119Georgio Paim / Mia VosmanTantsukool Laguun Tallinn, Estonia
26.117Adam Mamrak / Emilia UsselmannTeam GED Gothenburg, Sweden
27.120Kalev Mattias Raussi / Anna-Maria PogrebnajaTK Twist/TK Rubiin Tallinn, Estonia
28.107Elias Haapalainen / Linnéa AhtiTanssiurheiluseura Bolero Åbo, Finland
29.-30.110Jorgen Janter / Inger UutsaluDanceland Saku, Estonia
29.-30.128Tuomo Tirri / Anni TättäläinenLa' Team Kaarina, Finland
31.100Thomas Ahti / Jennie AhtiTanssiurheiluseura Rolling Vaasa, Finland
32.-33.108Aarre Halinen / Peppi KoskinenBolero Turku, Finland
32.-33.125Joa Silventoinen / Eeva SuonioDanceLine Tampere, Finland
34.130Henrico Velpler / Hilja PulkamoVantaan Kilpatanssijat Vantaa, Finland
35.77Akseli Penttilä / Senja KihoDanceline Tampere, Finland
36.101Grímur Arnarson / Katrín Klara ÁsgeirsdóttirDansfelagid Hvonn Kopavogur, Iceland
Remarks :